Výkup bytov, dražba bytu, výkup nehnuteľností

V prípade, ak sa Vaša nehnuteľnosť stala predmetom výkonu záložného práva je najvyšší čas riešiť situáciu súvisiacu s dražbou bytu. Či už ste prijali oznámenie o začatí výkonu resp., ak už je nehnuteľnosť predmetom dražby a máte stanovený termín dražby, stále je reálna šanca Vašu nehnuteľnosť zachrániť alebo predať za vyššiu sumu, ako bola stanovená pri dražbe.

Dražba bytu, domu či inej nehnuteľnosti nastane zväčša nesplácaním dlžnej čiastky veriteľovi, ktorým môže byť fyzická i právnická osoba. Pri hroziacej alebo už vyhlásenej dražbe bytu sa vždy ako spoločnosť snažíme posúdiť jestvujúci skutkový stav a navrhnúť vhodné riešení.


  • icon
    Ako prvý variant vám ponúkame sprostredkovanie finančnej hotovosti, ako prvej pomoci na vyplatenie dlžných súm, ktoré vám pomôžu zbaviť sa dražby. Následne spoločne zvolíme ďalší, vyhovujúci postup.
  • icon
    Druhá možnosť je priamy výkup zadĺženej nehnuteľnosti za najvyššiu možnú sumu, ktorá sa v závislosti na lokalite a následnej likvidite pohybuje v rozhraní 80-90 % trhovej ceny.
  • icon
    Vašu nehnuteľnosť vykúpime v hotovosti už do 48 hodín. Naši pracovníci Vám pomôžu oceniť nehnuteľnosť a navrhnúť riešenie, ako sa zbaviť exekúcie, dlhov, nevýhodnej hypotéky či dražby bytu.Klasický predaj cez množstvo realitných kancelárii neprináša vždy požadovaný úžitok. Je to zdĺhavý a občas neefektívny proces. Preto najrýchlejšia možnosť je priamy výkup nehnuteľnosti, bytu či rodinného domu. Pri predaji bytu, domu, pozemku sa snažíme určiť aktuálnu trhovú cenu nehnuteľnosti a následne sa dohodnúť s majiteľom nehnuteľnosti na predajnej cene. Nesnažíme sa naťahovať čas, lebo vieme, že je pre Vás nesmierne dôležitý! Všetky potrebné právne náležitosti s výkupom nehnuteľnosti vyriešia po spoločnej konzultácii za vás naši právnici a tím pracovníkov.

S dražbou, aukciou i exekúciou máme veľmi dobré skúsenosti a pozitívnu bilanciu. Vždy sa snažíme urobiť maximum pre uspokojenie klienta a zabráneniu odobratiu nehnuteľnosti, zabráneniu hroziacej dražbe. Samozrejmosťou je v prípade záujmu o výkup realít pomoc s náhradným ubytovaním, presťahovaním a vybavením potrebných formalít. To všetko s vysokou mierou profesionality, odbornosti a korektnosti.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie! Táto ponuka platí takmer pre celé Slovensko!


Kontakt: 0903 272 009